آرشیو سایت
نویسنده : admin , موضوع :, نوشته شده در: 11 Sep2014

ممکن است برای شما مشتریان عزیز سئو98 سوالاتی پیش بیاید که پیدا کردن پاسخی مناسب برایشان دشوار باشد. به همین دلیل در ادامه صفحه یک سری سوالات رایج را براي شما گرد آورده ایم تا با مطالعه دقیق آنها به سوالات بی پاسختان پاسخ دهید.

1)چرا بهینه سازی سایت؟
سوال خوبی است.بهینه سازی سایت باعث می شود رتبه سایت شما در گوگل بالا رفته و به صفحه اول گوگل وارد شوید. وقتی به صفحه اول گوگل وارد شوید در نتیجه افرادی که کلمه کلیدی مورد نظر شما را جستجو می کند،وبسایت شما را دیده و وارد سایت شما می شوند. این کار یعنی افزایش بازدید سایت شما.درنتیجه محصول شما بیشتر فروخته شده و یا خدمات شما مشتری بیشتری خواهد داشت.

2) آیا راه دیگری هم برای آمدن به صفحه اول گوگل است؟
بله! استفاده از تبلیغ در گوگل! ولی باید در نظر گرفت که این هزینه به دلار پرداخت می شود. شاید این قضیه برایوبسایت های خارجی که به دلار پول در می آورند به صرفه باشد اما برای ما که به ریال پول در می آوریم شاید به صرفه نباشد. به طور معمول هزینه ای بین 600 الی 1000 دلار در ماه نیاز است! که در سال هزینه بسیار زیادی می شود.

3) برای بهینه سازی ما باید چه کار هایی انجام دهیم؟
معمولا برای دست یافتن به رتبه های بالای گوگل، علاوه بر داشتن دانشسئو،وبسایت خوب و قابل انعطاف نیز مورد نیاز است.وبسایت باید بدون خطا باشد و همچنین از آدرس های معتبر استفاده کنید. همچنین بهتر است کهوبسایت داینامیک باشد تا متخصصان بهینه سازی سایت بتوانند مطالب را ویرایش کنند و یا مطلب جدید به سایت شما اضافه کنند.

4) هزینه افزایش رتبه سایت و بهینه سازی و سئو سایت چقدر است؟
عدد دقیق برای این کار وجود ندارد. معیارهایی همچون : تعداد رقیبان، میزان استفاده رقبا از تکنیک هایسئو، تعداد سرچ روزانه و… در قیمت تاثیرگذار است.

5) چه مدت طول می کشد تا به رتبه خوبی برسیم؟
این موضوع هم باید بعد از تحلیلوبسایت شما ووبسایت رقباء و همچنین میزان جستجو بر روی آن کلمه کلیدی و چندین پارامتر دیگر مورد بررسی قرار گیرد.

6) آیا این بهینه سازیوبسایت به صورت مادام العمر است؟
سوال بسیار سختی است. در محیطوبتمام رقبا در حال هزینه کردن برای رسیدن به رتبه های بالا هستند! حال باید دید رقباء شما چه مقدار برای این قضیه کنجکاو هستند؟